Додому > Освіта > І онлайн можна перемагати

І онлайн можна перемагати

Непросто нині працювати в умовах карантинних коронавірусних обмежень навчальним закладам, зокрема, позашкільним. Та колектив Бродівського центру науково-технічної творчості учнівської молоді рук не опускає, аби його вихованці не забували теоретичних і практичних навиків, які здобули на заняттях гуртків.

– Як і школи, працюємо онлайн. Більше уваги приділяємо індивідуальній роботі з дітьми, хоч це і не просто, – розповідають директор БЦНТТУМ О.І.Крикавський та методист Б.С.Варава. – Адже наш Центр відвідує багато дітей із соціально мало захищених сімей, які не завжди мають можливості для онлайн зв’язку. Шукаємо нові форми спілкування з гуртківцями, аби вони не втратили цікавості до технічної творчості і технічних видів спорту та прагнення навчитися щось робити власними руками. Відчуваємо у цьому підтримку як відділу освіти Бродівської міської ради, так і КУ «Бродівський центр професійного розвитку педагогічних працівників» та виконкому міської ради.

На фото: Павло Інкаїв, Валентина Панчук, керівник В.А.Янковська.

Щоб батьки і громада Бродівщини могли дізнаватися, чим займаються їхні діти у Центрі технічної творчості, чого там вчаться і які успіхи мають і гуртківці, і керівники гуртків, почали вести у соціальних мережах куточок вітань для переможців і призерів заочних (така нині реальність!) конкурсів юних умільців. Так, приміром, у березні усі дружно вітали переможців та призерів обласного заочного конкурсу з орігамі, паперопластики та комп’ютерної графіки «Стильний папір. В країні жар-птиці». У молодшій віковій категорії перше місце отримала вихованка гуртка орігамі Валентина Панчук за композицію «Весняна галявина», а у середній віковій категорії друге місце мав Павло Інкаїв гурток орігамі-кусудамі, робота «Зебри», керівник В.А.Янковська (на фото вгорі).

Призерами обласного конкурсу школярів «Космічні фантазії», приуроченого 70-річчю з дня народження Леоніда Каденюка, в розділі «Образотворче мистецтво» стали Валентина Панчук (гурток орігамі, друге місце, керівник В.А.Янковська) та Вікторія Яйченя (вихованка гуртка виготовлення сувенірів (3 місце, керівник М.І.Худик). Їх роботи «Гості з майбутнього» та «Невідомі галактики» отримали схвальні оцінки конкурсної комісії.

Більше уваги дирекція і керівники гуртків приділяють професійній самоосвіті і підвищенню своєї педагогічної майстерності. Керівник гуртків «Виготовлення сувенірів» С.М.Романчишин здобула друге призове місце в обласному конкурсі методичних розробок серед педагогів ЗПО в номінації «Сучасні проблеми і методи освітнього процесу в ЗПО». Порадували і юних техніків, і їх наставників грамоти Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за участь у обласній виставці-конкурсі «Різдвяна шопка».

Успішно пройшов і перший міжгуртковий конкурс з початкового технічного моделювання між гуртківцями навчальних закладів Бродівської ТГ.

Г.РОМАШКО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *