Додому > Новини > «Голос відродження» став новим демократичним виданням на бродівщині

«Голос відродження» став новим демократичним виданням на бродівщині

У неділю, 6 жовтня, «Голосу відродження» виповнюється 29 років. На перший погляд, це не ювілейна дата, але для колективу редакції – надзвичайно важлива. Бо вік для газети поважний, надто сьогодні, коли засоби масової інформації з’являються та зникають так швидко, що часом не залишають по собі жодного сліду.
Давайте пригадаємо разом, як майже три десятиліття тому, ще за часів існування, здавалося б, непохитного СРСР, на Бродівщині з’явилося нове демократичне видання. Будучи фактично ровесником Української державності, газета стала одним із символів нашого району. Адже у кожному номері відоб­ражена історія нашого краю, його відродження, за кожною сторінкою стоять люди, які боролися і до сьогодні борються за свою незалежну країну, а щоденною працею роблять великий внесок у її розбудову і розвиток.

«Голос відродження» – це калейдоскоп подій у кінострічці життя, це тисячі облич, зафіксованих на скрижалях пам’яті, й тисячі різних історій та ситуацій, пов’язаних з цими людьми. Газета інформувала про те, що було у радянські часи за сімома замками – про репресії й голодомор, сповіщала про долі репресованих, про УПА, повідомляла про освячення повстанських могил тощо.

І зараз щотижня ми робимо новий запис в історичний щоденник Бродівщини – інформуємо про важливі і цікаві, приємні і не дуже події, розповідаємо про успіхи, нарікаємо на невдачі, розмірковуємо про високе і не забуваємо про буденне, повертаємося спогадами у минуле і мріємо про майбутнє. І все це ми робимо разом з вами і для вас, дорогі наші читачі!
Всі ці 29 років районка була і залишається цікавим співрозмовником, мудрим порадником. Її щире, правдиве слово завжди спонукає до роздумів, формує громадську думку.

Минулого року районна газета завершила непростий шлях реформування. З 30 листопада 2018 року редакція «Голосу відродження» стала Товариством з обмеженою відповідальністю. Роздержавлення минуло безболісно. Засновником газети став редакційний колектив.

Звичайно, прикро, що сьогодні друкована преса переживає не найкращі часи. Газеті «Голос відродження» доводиться також непросто. Не обминають нашу редакцію економічні труднощі. Зростає вартість паперу, поліграфічних послуг. Збільшує свої тарифи на доставку періодичних видань «Укрпошта» і не завжди вчасно доставляє до передплатників улюблені видання, серед яких і «Голос відродження». Тож нам сьогодні дуже важливо зберегти своїх читачів та прихильників. Редакція газети щиро вдячна всім нашим позаштатним дописувачам, передплатникам, рекламодавцям, читачам і шанувальникам.
«Голос відродження» завжди був і залишається газетою громади Бродівщини. Ми пам’ятаємо, що головне завдання газети – інформувати читачів про важливі події і віримо у перспективне нове життя нашої районки. Сподіваємося, що ви нас у цьому підтримуватимете своєю передплатою. А ми, в свою чергу, працюватимемо над тим, щоб кожен номер вашої улюбленої газети був цікавим.

Надія ЗАБОКРИЦЬКА,
головний редактор газети «Голос
відродження».

Фото В. ЧИЖИКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *