Додому > Новини > Гімназію нагородили Грамотою Верховної Ради

Гімназію нагородили Грамотою Верховної Ради

Колектив Бродівської гімназії ім. Івана Труша відзначили грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом».
У середу, 23 вересня, грамоту за підписом голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, директору цього навчального закладу Руслану Шишці вручив народний депутат України Михайло Бондар.

Перед початком цієї урочистої події Михайло Бондар та отець Ярослав Царик поклали квіти до пам’ятної дошки Віктору Бражнюку, учню цього навчального закладу, який загинув у 2014 році, захищаючи цілісність і незалежність України. Вітаючи вчителів та учнів гімназії з високою відзнакою та прийдешнім Днем вчителя, народний депутат наголосив, що це один з кращих педагогічних колективів району. Також він відзначив професійний рівень педагогів в справі навчання та виховання підростаючого покоління, високі досягнення учнів під час проведення олімпіад і конкурсів, фахове забезпечення колективом державної політики у галузі освіти.

Звертаючись до гімназистів Михайло Бондар закликав їх і у подальшому гарно вчитися, відповідально ставитися до підготовки до олімпіад, ЗНО і здобувати гарні результати.

– Адже ваші успіхи – це найкраща нагорода для ваших вчителів, – сказав він.

Директор гімназії Руслан Шишка наголосив, що це заслуга і гідна оцінка багаторічної наполегливої праці, професіоналізму всього колективу.

– Ми маємо хороші результати в олімпіадах, конкурсах, ЗНО, – сказав він.– Щиро дякую вам за відповідальну і плідну роботу. Сподіваюся, що це не остання наша нагорода і бажаю в майбутньому нових здобутків, а учням підтверджувати рівень гімназії своїми успішними результатами.

Духовний наставник гімназії отець Ярослав Царик зазначив, що у вихованні людини є три складових – родина, церква і школа.

– Саме ці три складові від батьківського дому через навчання і виховання у гімназії, через духовність церкви формують майбутнього громадянина України, який є християнином у своєму серці і патріотом своєї землі. Бродівська гімназія ім. Івана Труша, де я є духівником і вчителем християнської етики, саме на цих трьох принципах старається будувати життя і виховання молодих людей. Дуже важливо нам, щоб у майбутньому ви, дорогі гімназисти, на всіх ділянках, де ви будете працювати, були світочами християнської віри і української позиції. А нам, шановні вчителі, важливо щоби передавали свій досвід, те що маємо у своєму серці нашим вихованцям.

Отець Ярослав побажав і гімназистам, і вчителям не зупинятися на досягнутому, а рухатися вперед, підкоряючи нові вершини.

Надія ЗАБОКРИЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *