Додому > Освіта > Дивовижний день у Підгорецькому НВК

Дивовижний день у Підгорецькому НВК

Традиційне свято останнього дзвоника у Підгорецькому НВК було перенесено на 3 червня у зв’язку з оголошеними у Бродівському районі днями жалоби. Розпочалося воно, як і щороку, із подячного молебну до Пресвятої Богородиці у церкві св. Михайла, який відслужив отець Богдан Кравець.

А потім був танцювальний флешмоб, що розпочався піснею «Канікули». Танцями дивували усі: першокласники під пісню «Ми щасливі діти», учні 6-7 класу – «Україна-вишиванка», восьмикласники – «La Bicicleta». На святі звучав і останній вальс для випускників . Дівчатка, як голубки, у білих платтях кружляли навколо хлопців-легенів, викликавши сльози на очах батьків. Справжній сплеск емоцій в учнів, батьків та гостей можна було побачити під час танцю вчителів, адже ніхто не очікував, що педагоги можуть трішки побути дітьми. Завершилося свято спільними бансами учнів, вчителів, що їх провела талановита і енергійна педагог-організатор Галина Долинюк.

Але це був ще не кінець цього дивовижного дня. Продовжували дивувати усіх вихованці дошкільної групи, адже у них був перший випускний бал. Танцювали, співали, декламували вірші… Майбутніх першокласників прийшли привітати першокласники НУШ-2019 і дали їм свої поради і настанови. Найменші учасники різновікової групи (3-4 роки) подарували усім присутнім енергійний танок «Бджілка».

На бал завітала і директор НВК Тетяна Тишко, привітала дітей і вручила їм Дипломи випускника дошкільної групи. Лагідно, як мама, за руки до 1 класу їх провела майбутня перша вчителька Галина Яцишин.

Впевненості у завтрашньому дні додали своїм діточкам батьки, виконавши спільний танець «Україна – це ти». Щасливі та усміхнені випускники дошкільної групи разом з вихователем Марією Березяк та помічником вихователя Мирославою Ориняк випустили білих голубів у чисте блакитне небо, подякувавши тим, хто охороняє для них його мирну блакить.
І, звичайно, під час цієї насиченої програми було відзначено кращих з кращих. Учні та вчителі отримали свої нагороди: похвальні листи, грамоти, подяки, сертифікати. А на додачу – заряд доброго настрою на всеньке літо.

Більше фото в альбомі на нашій сторінці у мережі Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *