Додому > Актуально > Дорогу осилиш йдучи!

Дорогу осилиш йдучи!

З Бродівською швейною фабрикою, яка у ці дні святкує 75-річчя з часу свого створення, пов’язане життя не одного покоління брідщан. Свій літопис підприємство розпочало у червні далекого 1944 року. Спочатку це була швейно-взуттєва майстерня, згодом – фабрика індивідуального пошиву одягу. У 1949 році на підприємстві стали впроваджувати бригадний метод праці, розширювати асортимент продукції. З 1965 до 1992 року швейна фабрика входила до складу Львівського ВПШО «Маяк», а потім стала орендним підприємством. У червні 1994 року на фабриці було проведено реструктуризацію й створено товариство «Галант».

тку підприємства стали роки керівництва фабрикою нинішнім генеральним директором ТзДВ «Галант» Ганною Іванівною Приймак. Саме у ці часи були добудовані виробничі корпуси, повністю оновлене обладнання. Для поліпшення умов праці щорічно виділяються значні кошти. Завдяки організаторським і менеджерським якостям директора фабрика вистояла у складний період на початку 90-х років минулого століття. Сьогодні – це підприємство з новими лініями і технологіями, що має постійні замовлення на виготовлення швейних виробів для відомих іноземних компаній, зокрема таких як «Форд», «Вольво», «Мерседес» та інші. Колектив бродівських швейників – визнаий лідер легкої промисловості в Україні, який впевненим кроком йде вперед. ТзДВ «Галант» – приклад успішного підприємства. За цим криється майстерність й неабияка працьовитість і керівника, і швачок.
Напередодні професійного свята і ювілею свого підприємства генеральний директор, заслужений працівник промисловості України Ганна Іванівна Приймак ще раз наголошує, що дорогу осилиш йдучи.

– 75 – це довгий шлях злетів і падінь. Але ми вистояли і щороку ставали сильнішими, – говорить Ганна Іванівна. – Сьогодні ми можемо сміливо сказати, що подолали ще одну високу сходинку і запустили високопродуктивну лінію з пошиву джинсів для німецьких замовників. Це новий перспективний проект. Непростими були початкові п’ять місяців: висока якість, психологічне напруження. Ще багато потрібно зробити, а саме – досягнути високої продуктивності праці, що дасть можливість забезпечити швачок гідною заробітною платою. Ми це разом зробимо.

Користуючись нагодою, хочу привітати всіх працівників і тих, хто перебуває на заслуженому відпочинку, з 75-річчям підприємства. Щиро дякую за сумлінну і невтомну працю. Бажаю міцного здоров’я, миру, чистого неба і всього-всього, що треба.

Н. ЗАБОКРИЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *