Додому > Актуально > Чи працюватиме Бродівський ринок?

Чи працюватиме Бродівський ринок?

Зараз настали скрутні часи для всіх мешканців країни. Зачинені магазини, не функціонують великі підприємства, якщо прогулянка – то тільки там, де немає великого скупчення людей. Бродівчани зіткнулися ще з однією проблемою – на воротах продовольчого ринку висить замок.

Міністерство охорони здоров’я України постановою від 30 березня дозволило відкрити продуктові ринки на час карантину. Але функціонування ринків можливе лише за дотриманням певних умов, зокрема, перебування одного відвідувача на 20 кв. м торгівельної площі, дистанція між покупцями у чергах має бути не менш ніж 1,5 метри, торговці та покупці повинні мати на собі засоби індивідуального захисту, відстань між місцями торгівлі має становити не менше ніж 3 метри.

Директор КП ВО КТЦ «Бродівський замок» Олег Казмірчук інформує бродівчан, що ринок у Бродах на час карантину буде зачинений.

– Адміністрація ринку та підприємці не зможуть забезпечити повний захист відвідувачів та працівників. Потрібно контролювати вхід і вихід людей на ринок і тих, хто заїжджає на стоянку, а у нас з персоналу лише один сторож на зміну, який фізично не впорається з цим завданням. Ще одна перепона – у декількох підприємців з «Шувару» виникла підозра на коронавірус, а наші бродівчани часто їздять до них на закупи, або ж вони самі приїжджають сюди зі Львова, – розповідає О. Казмірчук.

Не лише у Бродах влада забороняє торгівлю на продовольчих ринках, а й у інших містах України, де це може викликати серйозну загрозу здоров’ю.

Ліна ВОЙТЮК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *