Додому > Новини > Чи купалися поліцейські у міському фонтані?

Чи купалися поліцейські у міському фонтані?

Хоча професійне свято поліції випало на вихідний день, бродівські поліцейські відзначали його на робочому місці. Адже і в будень, і у свято вони слідкують за тим, щоб у трьох територіальних громадах – Бродівській, Заболотцівській та Підкамінській – панували законність і порядок. Крім того, у цей святковий день вони запросили брідчан до співпраці з поліцією.

Розпочали поліцейські своє свято з того, що у міському парку, на вулиці Золотій дарували маленьким брідчанам повітряні кульки з логотипами Національної поліції України. А малеча з великим захопленням споглядала на поліцейських в урочистому однострої. Як відомо, діти – найбажаніші гості. Тож вони не забарилися. Біля поліцейських автомобілів, що були виставлені для огляду перед приміщенням відділення №1 Золочівського районного відділу поліції ГУНП у Львівській області, швидко зібрався гурт допитливих хлопчиків та дівчаток, які намагалися щось натиснути та ще й так, щоб заблимкали проблискові вогники і зазвучала сирена. Жодна дитина не залишилася поза увагою. Поліцейський офіцер Заболотцівської громади Михайло Тимкевич уважно і терпеливо демонстрував дітям, що є у поліцейському автомобілі. Також дітки мали нагоду посидіти за кермом службової автівки, приміряти поліцейську амуніцію, зокрема важкий бронежилет, захоплювалися великим ліхтарем, який дехто з них ледве тримав у руках. Ну а фото у поліцейському кашкеті для них – найкращий подарунок на згадку.

Дівчатка захоплено споглядали на молодих жінок у поліцейській формі. Інспектор ювенальної превенції Золочівського РВП ГУНП Львівщини, старший лейтенант Віра Гарасимчук на моє запитання як їм, жінкам, працюється у чоловічому колективі, зазначає:

– Наш колектив – це дійсно прекрасні толерантні люди, чудові чоловіки, на яких завжди можна покластися. Вони дуже терплячі, а для жінки – це дуже важливо. Я в поліції з 2016 року, тобто є представником уже нової поліції України. Користуючись нагодою, хочу привітати колег з професійним святом і побажати здоров’я, залишатися вірними присязі, народу України, своїй доблесній професії. Спокійних вам трудових буднів, миру у сім’ях і у нашій державі.

А мені ж було цікаво, чи є якісь особливі традиції у поліцейських у день їх професійного свята. Наприклад, десантники купаються у фонтані. Навпроти Бродівського поліцейського відділення розташований міський фонтан, тому й поцікавилася у заступника начальника відділення №1 з превентивної діяльності Золочівського РВП ГУНП Львівщини майора Сергія Карплюка, чи були вже тривожні виклики, скільки працює в поліції, чи не шкодує, що пов’язав своє життя з цією професією і, звичайно, чи купатимуться поліцейські у фонтані.

– Хоч фонтан і навпроти, але купатися поліцейські у ньому не будуть. Ми вирішили сьогодні ось такою репризою спільно з громадою відсвяткувати і популяризувати службу у Національній поліції України, щоб люди бачили, що у нас є правоохоронці, які готові прийти на допомогу у будь-який час, – відповідає Сергій Карплюк. – Ми практикуємо проведення днів відкритих дверей для школярів. Показуємо приміщення, спецзасоби тощо. Дітям це подобається. Сьогодні у нас звичайний робочий день. Слава Богу, якихось надзвичайних ситуацій не сталося. Я в поліції уже сімнадцять років і не шкодую, що зв’язав своє життя з цією службою. Хочу зазначити, що й інші працівники нашого відділення із задоволенням служать в поліції. У цей святковий день бажаю всім здоров’я, злагоди у сім’ях і щоб якнайменше було тривожних викликів, щоб поверталися додому здоровими і неушкодженими.

Н.ЗАБОКРИЦЬКА.
Фото автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *