Додому > Актуально > Чому депутати зібралися на головній площі міста?

Чому депутати зібралися на головній площі міста?

Учора, 11 березня, у Бродах на площі Ринок відбулася VII позачергова сесія Бродівської міської ради. На порядку денному було лише одне питання – «Про звернення до Кабінету Міністрів України, Державного лісового агентства України, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації, Золочівської районної ради, Золочівської районної державної адміністрації щодо неприпустимості об’єднання державного підприємства «Мисливське господарство «Стир», Бродівського та Золочівського державних лісових господарств з центром у м.Золочів».

 

Участь у сесії також взяли депутати від Бродівщини Львівської обласної та Золочівської районної рад. Підтримати обранців громади і висловити свою солідарність прийшли на площу сотні працівників ДП «Бродівський лісгосп», а також небайдужі мешканці міста.

Інформував з цього питання міський голова Анатолій Белей. Він зазначив, що таке об’єднання державних мисливського та Бродівського і Золочівського лісових господарств з центром у місті Золочів неприпустиме. Адже це призведе до втрати працівниками робочих місць, а Бродівська міська рада втратить значні надходження до бюджету міста. ДП «Бродівський лісгосп» з-поміж майже двох десятків лісгоспів, що входять до сфери Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, виділяється тим, що має надзвичайно високий рівень переробки деревини. Це підприємство – один з найбільших платників податків та обов’язкових платежів до бюджетів серед підприємств Львівського ОУЛМГ. За 2020 рік сплачено 62,2 млн гривень податків, в тому числі 35,8 млн гривень до державного бюджету, 13,1 млн гривень до місцевого бюджету та інших платежів 13,3 млн гривень. На даний час тут працює 430 працівників. Середня заробітна плата за 2020 рік складає майже 12 тис. гривень. Анатолій Белей закликав депутатів і громадськість вжити всіх заходів, щоб не допустити цього об’єднання. Адже ДП «Бродівський лісгосп» є одним з найбільших бюджето­утворюючих підприємств у Бродівській територіальній громаді.

Секретар міської ради Руслан Шишка оприлюднив текст звернення до Кабінету Міністрів України, Державного лісового агентства України, Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації, Золочівської районної ради, Золочівської районної державної адміністрації щодо неприпустимості об’єднання державного підприємства «Мисливське господарство «Стир», Бродівського та Золочівського державних лісових господарств з центром у м.Золочів. Виступаючи під час обговорення, депутати Микола Габа, Ольга Шайдулліна, Надія Забокрицька, депутати обласної ради Ірина Сех, Євген Швед закликали всіх об’єднатися і підтримати лісівників. Адже через такі необдумані дії влади люди втратять роботу і буде знищене одне з найкращих підприємств в області. Ольга Шайдулліна та Ірина Сех закликали провести виїзні сесії Бродівської міської ради біля Кабінету Міністрів України та Львівської обласної ради, а також перекрити трасу Київ-Чоп.

Депутати одноголосно ухвалили рішення, в якому, зокрема, зазначається, що сьогодні втратити такі підприємства для Бродівської громади є неприпустимо. При злитті підприємств податки будуть сплачуватися не у наш бюджет, будуть втрачені робочі місця, значна частина прибутку буде спрямована на покриття збитків Золочівського лісгоспу.

Обранці громади одноголосно підтримали звернення і вирішили провести виїзні засідання сесій Бродівської міської ради біля Кабінету Міністрів України та Львівської обласної ради.

Наш кор.

Більше фото на нашій сторінці Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *