Додому > Новини > БУР-табір у Підкамені

БУР-табір у Підкамені

1 жовтня у Підкамені було знову гамірно і весело – тоді у наше містечко приїхали волонтери на так званий БУР-табір з 13-ти областей України – від Сіверщини до Причорномор’я, від Полтавщини до Івано-Франківщини, від Волині до Вінничини.Одним словом не бракувало охочих відвідати Підкамінь. І, як зізнаються організатори табору, до Підкаменя приїхали всі, хто заповнив заявку на участь у ньому, а такого ще в історії БУРу (Будуємо Україну разом) не було! Напевно, Підкамінь таки особливе місце, що притягує до себе цікавих людей, а тоді вже ніколи не відпускає…

Після короткого знайомства, поселення та облаштування побуту, у селищному Народному домі провели презентацію проєкту БУРу в Підкамені для волонтерів та місцевих активістів.

Презентація проєкту була конкретним надбанням всієї команди організаторів, бо над нею працюємо вже практично рік часу і добре знаємо, як і що будемо робити у БУР-таборі.

Ми з Надією Мацібродою, як місцеві координатори, розповіли про зародження ідеї та шлях до її втілення, адже тільки у вересні минулого року ми вперше зустрілися і обговорили те, що хочемо, і те, що можемо зробити у Підкамені. Після цього, звичайно, було багато зустрічей та подоланих перешкод, чим вже з перспективи сьогодення можемо похвалитися.

Ми неабияк вдячні нашій команді організаторів БУР-табору за дійсно нелегку працю заради спільної і вартісної мети. Тетяні Хитрій – за енергійність та важку працю адміністратора, Юлі Бридун – за цікаву, насичену культурну програму, Едуарду Коношенку – за добре продумані та вивчені технічні питання!

Всі разом ми провели цікаву презентацію проєкту БУР у Підкамені і це надихнуло волонтерів до праці, цікавої культурної програми. Також на презентації проєкту ми розповіли про конкретні об’єми робіт, адже досить багато запланували: створити вільний відкритий простір у частині колишнього будинку побуту, а також допомогти з облаштуванням приміщення для двох сімей, які цього потребують.

Мені, як місцевому координатору, було дуже приємно бачити стільки зацікавлених та вмотивованих людей. Тішить, що волонтерський рух в Україні живе, а люди, які не женуться за владними кріслами, посадами і грошима, віддають свою працю, час, зусилля, емоції для будівництва нової Незалежної України!!!

У суботу, 10 жовтня, о 19:00, команда БУРу запрошує у Підкамінь на відкриття відкритого вільного простору.

Ігор БУКАЛО,
місцевий координатор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *