Додому > Новини > Бродівська лікарня у резерві

Бродівська лікарня у резерві

Адміністрація Бродівської міської лікарні звернулася до Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з проханням щодо визначення КНП «Бродівська ЦМЛ» закладом охорони здоров’я, що надає спеціалізовану медичну допомогу хворим на COVID–19.

Директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис у своєму листі-відповіді поінформував бродівських медиків, що станом на кінець квітня ситуація із захворюванням на гостре респіраторне захворювання COVID–19 стабілізувалася. Завантаженість у визначених медичних закладах для лікування хворих на коронавірус становить 55-60%, тому гострої потреби у введенні додаткових закладів охорони здоров’я немає.

Враховуючи невелику кількість ліжок в КНП «Бродівська центральна міська лікарня», що забезпечені подачею кисню, обласний департамент охорони здоров’я рекомендує здійснити ряд підготовчих заходів для покращення ситуації щодо кисневого забезпечення. Також у листі зазначено, що департамент вважає КНП «Бродівська ЦМЛ» резервним закладом охорони здоров’я у випадку значного погіршення епідеміологічної ситуації пов’язаної із захворюваністю на ГРЗ, спричинене коронавірусом.

Як розповідає директор КНП «Бродівська ЦМЛ» Мирослав Тимусь, під час погіршення епідеміологічної ситуації в інфекційному відділенні лікарні лікувалися хворі на коронавірус. Адже медзаклади, що призначені надавати спеціалізовану медичну допомогу хворим на COVID–19, були перезавантажені.

– Ми не опускали руки, – зазначає Мирослав Тимусь. – В інфекційному відділенні підключеними до кисню було по 20 хворих. Я вдячний міській раді, депутатам за розуміння, підтримку і виділення 75 тисяч гривень для облаштування ще 13 кисневих точок в інфекційному відділенні. У даний час спеціалісти ТзОВ «Левіль» уже ведуть кисневі лінії. Отож, зараз у нашій лікарні є в загальному 46 кисневих точок. Проблем із забезпеченням киснем у нас немає. Як уже раніше повідомлялося, міська рада виділила на закупівлю кисню лікарнею більше 100 тис. гривень.

Помітно змінюється у кращу сторону і територія лікарні. Здійснено ямковий ремонт під’їздної дороги до центрального корпусу, ремонтуються сходи та інше.

– Перед великодніми святами, завдяки небайдужим людям нам вдалося вже дещо зробити для нашої лікарні. Підсипали подвір’я, погрейдували і зробили невеликий ямковий ремонт під’їздної дороги до лікарні. До цього долучилися підприємці Роман Демчук, Олександр Волощак, Самвел Аветисян, КП «Броди», – розповідає директор КНП «Бродівська ЦМЛ» Мирослав Тимусь. – З розумінням до наших проблем поставився і керівник аптечної фірми «Скайінвест» Володимир Скіпчак. Завдяки йому залиті нові сходи, які вже обкладають облицювальною плиткою. Крім того, за стандартами доступності сходи обладнані пандусом, облаштоване паркомісце для людей на візках. Матеріали для встановлення пункту для зберігання кисневих балонів і розподілення кисню надали підприємці Тарас Федоришин та Мар’яна Чорній. На даху пологового відділення познімати снігозатримувачі, що були встановлені неякісно, і зійшли фактично разом з цьогорічним великим снігом, а також почистити і закріпити ринви допоміг підприємець Дмитро Скорик.

Користуючись нагодою, хочу щиро подякувати всім людям, яким не байдужа доля Бродівської лікарні. Разом долати проблеми набагато легше. Всі ми хочемо і прагнемо змінити наш медичний заклад, зробити його сучасним, ефективним, де бродівчани могли б отримати якісні медичні послуги.

Вітаю всіх доброчинців, медичних працівників з великодніми святами. Ви простягаєте руку допомоги, наповнюєте надією серця наших пацієнтів. Завдяки вашим старанням і праці світ стає кращим.Бажаю кожному міцного здоров’я, родинного затишку і тепла, наснаги та добробуту. Нехай за вашу працю на благо мешканців нашої громади вам віддячить Господь.

Надія ЗАБОКРИЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *