Додому > Новини > Бродівчани вакцинуються активніше

Бродівчани вакцинуються активніше

На Бродівщині триває і набирає обертів вакцинація населення проти коронавірусної інфекції. Минулої суботи була дуже здивована, побачивши величезну чергу до адмінприміщення колишньої районної ради на площі Ринок, де діяв пункт вакцинації вихідного дня. Більше сотні людей, незважаючи на сонце, що зранку вже добряче припікало, чекали на щеплення.

Лікарка Тетяна Духняк зазначила, що всіх, хто бажає, вакцинують. У тих, хто вже отримав щеплення, ніяких побічних реакцій не було. Вакцини є достатньо.

Того дня щеплення робили вакциною Moderna. Чи то ажіотаж і великий попит на нову вакцину, чи то вже люди нарешті більше усвідомлюють, що необхідно вакцинуватися, але велике скупчення тих, хто бажав отримати ін’єкцію, таки ускладнили роботу медиків. На допомогу прийшов навіть директор КНП «Бродівська ЦМЛ» Мирослав Тимусь. Разом з командою налагоджував процес. У суботу, 24 липня, працівники КНП «Бродівська ЦМЛ» навіть у позаробочий час не припинили робити щеплення. Того вихідного дня вакцинувалося 180 людей. То був, свого роду, рекорд.

Але темпи не збавлялися і у вівторок, середу, четвер у пункті вакцинації, що облаштований у приміщенні жіночої консультації на вулиці Гончарській. Сюди також приходили вакцинуватися і повторно, і вперше. Наприклад, у середу, 28 липня щеплення отримали 144 людини.

Як повідомив директор КНП «Бродівська ЦМЛ» Мирослав Тимусь, на Бродівщині вакцинувалися більше 2300 чоловік. Також він наголосив, що вакцини AstraZeneca, CoronaVac, Pfizer, Moderna є у достатній кількості. Зберігаються препарати у холодильниках згідно санітарних вимог.

У вівторок під час перебування у пункті вакцинації, що розгорнутий у жіночій консультації, поцікавилася у Олени Кроткевич, яка прийшла сюди вже на ревакцинацію, як вона себе почуває.

– Як бачите, добре. Мені вже 68 років, але ще працюю, – говорить Олена Іванівна. – Вперше я вакцинувалася, як кажуть, у перших рядах. Йшла на щеплення без ніякого страху. Нас тоді було лише 17 чоловік, а сьогодні вже ось яка черга. Хочу отримати той паспорт вакцинації. Не потрібно боятися, бо, наприклад, якщо у когось виникне температура чи болітиме голова, то порівняно з тими наслідками, що може викликати коронавірусна хвороба, – то зовсім дрібниці.

Завідувач Бродівського відділу ДУ «Львівський ОЛЦ МОЗ України» Василь Шевчук наголошує, що у Львівській області виявили три випадки захворювання на COVID-19, які викликані штамом «Дельта».

– Ми вже переконалися – коронавірусна хвороба не шкодує нікого, – наголошує Василь Петрович. – Потрібно берегти своє здоров’я і здоров’я тих, хто нас оточує. Ми вже геть призабули про дотримання карантинних норм. Потрібно все ж уникати великих скупчень людей, носити маски, мити руки тощо. Зараз є можливість вакцинуватися. На Львівщині з початку вакцинальної кампанії щеплення отримали 330408 осіб, тільки 28 липня – 9760 осіб. Тож не будьте байдужими – бережіть своє здоров’я.

Директор КНП «Бродівська ЦМЛ» Мирослав Тимусь поінформував редакцію «Голосу відродження», що пункт вакцинації вихідного дня працюватиме у суботу, 31 липня, у Народному домі м.Броди на вул. Коцюбинського з 10 до 14 години. Щеплення проводитимуться вакциною Moderna.

– Не легковажте! Будьте свідомими і вакцинуйтеся, – закликає Мирослав Тимусь. – Щеплення дає можливість зменшити ризик захворювання цією важкою недугою.

Н.ЗАБОКРИЦЬКА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *