Додому > Спорт > Бродівчани перемогли у Сокалі

Бродівчани перемогли у Сокалі

З ініціативи Бродівської ДЮСШ та за підтримки федерації волейболу Бродівського району, волейбольно-спортивного клубу «Єдність» юні волейболісти 2006 р. н. та молодші взяли участь у турнірі з волейболу з нагоди дня м. Сокаля. У змаганнях виборювали першість три команди ДЮСШ «Соколяни» та команда Бродівської ДЮСШ (на фото).

У першому матчі наші молоді волейболісти здобули перемогу з рахунком 2:0 (25:21, 25:18). На початку кожної партії бродівчани володіли ініціативою, потім трішки збавляли оберти, але кінцівка була за нами. У другій грі, на жаль, вихованці Бродівської ДЮСШ поступилися з рахунком 0:2 (18:25, 17:25). Суперники краще зіграли в захисті та були більш хитрішими у нападі за рахунок скидок. У третій зустрічі вихованці бродівського волейболу здобули вольову перемогу з рахунком 2:0 (26:24, 25:20). У першій партії ініціативою володіли сокальські волейболісти (19:24 не на нашу користь). Бродівчани проявили характер і за рахунок точних подач та гри у захисті переломили хід зустрічі і перемогли.

За Бродівську ДЮСШ виступали Максим Блюй, Максим Фігун, Михайло Легчилін, Данило Стеблій, Станіслав Гула, Олександр Луценко, Іван Шаповалко, Василь Теслюк, Павло Скоробогатий (всі з м.Броди), Павло Пісецький, Олександр Тимчишин (с.Берлин), Андрій Пахмурський, Ростислав Бицко, Максим Стеблій (с.Суходоли) – тренер Ігор Пилипчук.

Федерація волейболу Бродівського району, Бродівський волейбольно-спортивний клуб «Єдність», Бродівська ДЮСШ висловлюють щирі слова вдячності приватним підприємцям Надії Бур, Ігорю Болюху, Ользі Фещук та іншим небайдужим людям за надану допомогу для виїзду на турнір і підтримку молодих спортсменів-волейболістів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *