Додому > Освіта > Бродівчанка переможниця Всеукраїнської олімпіади

Бродівчанка переможниця Всеукраїнської олімпіади

У Бродівській СЗОШ І-ІІІ ст. № 2 велика увага приділяється вивченню іноземних мов – англійської (з першого класу) і німецької. Школа славиться у цьому плані своїми учнями – переможцями різних олімпіад, конкурсів і т.п. Цьогоріч свою вагому сторінку в історію інтелектуальних здобутків цього спеціалізованого навчального закладу (директор І.С.Лесик) вписала його випускниця-одинадцятикласниця Софія Гудима. Вона стала переможцем ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з німецької мови і нагороджена Дипломом 3 ступеня Міністерства освіти України та грошовою винагородою, як і її вчителька німецької мови І.М.Безпалько (на фото). Під час зустрічі у Львівській ОДА, де вручалися нагороди нашим землячкам, відзначалося, що Софія Гудима гідно представила освіту Бродівщини і Львівщини на всеукраїнському рівні.

На запитання, чи складно було перемогти на такій представницькій олімпіаді, Софійка відповіла, що непросто. Адже, як розповіла дівчина, в олімпіаді брали участь в основному старшокласники з великих міст і шкіл, де німецька вивчається як основна іноземна. Вона ж у своїй школі вивчала німецьку як другу іноземну. Всеукраїнська олімпіада, що проходила у Києві, тривала сім днів і включала такі випробувальні етапи як аудіювання і читання, усне мовлення, письмова робота. Софія писала письмову роботу про переваги того, коли шкільна молодь бере рік для відпочинку, аби визначитися і правильно обрати професію та життєві цілі.

Дівчина вдячна за міцні знання своїй чудовій вчительці І.М.Безпалько, яка навчала її німецької мови з 5 класу, батькам, з якими багато подорожувала по Європі, школі, що завдяки проекту дала своїм учням можливість побувати у 2-тижневому німецькомовному таборі в Австрії. А ще радіє з того, що участь у ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької дала їй можливість надбати нових друзів.

– Перемога Софії Гудими в цій олімпіаді – результат її цілеспрямованості й наполегливості у навчанні. Вона дуже здібна, обдарована дівчина, цікава особистість – школа гордиться такою випускницею, – підсумувала І.М.Безпалько.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *