Додому > Освіта > Брідчани учасники конкурсу “Вчитель року – 2019”

Брідчани учасники конкурсу “Вчитель року – 2019”

Цьогорічний всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2019» проводився у п’яти номінаціях. До трьох номінацій («Географія», «Захист Вітчизни», «Французька мова»), що вже були у попередні роки, додалися нові – «Вчитель інклюзивного класу» та «Основи здоров’я».

З Бродівського району у ІІ (обласному) турі конкурсу взяли участь 8 педагогів. За рішенням орг­комітету конкурсу І тур (районний), цьогоріч не проводився. Це, зокрема, вчителі Н.В. Лотоцька, Я.Б. Максимів з ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3» та С.П. Шуст (Білявецький НВК) у номінації «Географія», Р.Б. Дмитрів (Шнирівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та А.Р. Федюк (Суховільська ЗОШ І-ІІІ ст.) у номінації «Захист Вітчизни», І.О. Ковба (ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4»), К.Є. Кравчук (Бродівська гімназія ім. Івана Труша), Р.В. Романич (Суховільська ЗОШ І-ІІІ ст.) у номінації «Основи здоров’я».

Упродовж двох днів у Львові тривав відбірковий етап конкурсу (конкурсні випробування: тестування з фахової майстерності, «Практична робота», «Методичний практикум»). Найкращі результати з тестування «Фахова майстерність» показали К.Є. Кравчук (Бродівська гімназія ім. І.Труша), І.О. Ковба (ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4»).
Під час конкурсного випробування «Практична робота» журі оцінювало вміння педагогів виконувати практичні завдання в межах навчального предмета. На цьому етапі показали добрі результати Р.В. Романич, А.Р. Федюк (Суховільська ЗОШ І-ІІІ ст.), І.О. Ковба (ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4»).

«Методичний практикум» – етап конкурсу, на якому педагоги розкривали свою фахову майстерність, вміння використовувати сучасні підходи в умовах Нової української школи та обирати оптимальні прийоми, способи, методи і засоби навчання для організації освітнього процесу. Методичну підготовку до уроку педагоги презентували за обраною навчальною темою у вигляді плану-конспекту уроку. Найкращими були роботи С.П. Шуст (Білявецький НВК), І.О. Ковби (ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4»). Учителі предмета «Основи здоров’я» представляли інтерактивні методи, спрямовані на формування та розвиток здоров’язбережувальної компетенції учнів.

Номінація «Захист Вітчизни» об’єднала сильних духом і фізично підготовлених учителів, які знають як сформувати готовність юнаків до захисту суверенітету і територіальної цілісності України. Учителі географії використовували картографічні, статистичні, геоінформаційні ресурси для пошуку, інтерпретації і демонстрації географічних даних.

За результатами відбіркового етапу було відібрано 5 конкурсантів, які брали участь у фінальному етапі (конкурсні випробовування «Проект», «Урок»). До п’ятірки кращих в номінації «Основи здоров’я» ввійшла І.О. Ковба, вчитель біології та основ здоров’я ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4», ставши лауреатом конкурсу і зайнявши друге місце у рейтинговій таблиці. У десятку кращих в номінації «Основи здоров’я» ввійшли Р.В.Романич та А.Р. Федюк, вчитель предмета «Захист Вітчизни» (Суховільська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *