Додому > Новини > Брідчанка розповіла про карантин в Італії

Брідчанка розповіла про карантин в Італії

Італія наразі залишається першою країною у світі за кількістю людей, які померли від коронавірусу, і другою – за кількістю людей, які захворіли. «Тут в Італії з цим дуже суворо», – розповідає бродівчанка, яка ще до карантину поїхала на заробітки, але не повернулася на Батьківщину – не хоче наражати на небезпеку своїх рідних.

Жінка не хоче афішувати своє ім’я, тому назвемо її Іриною, зараз працює домогосподаркою в італійській сім’ї. Вона спокійна, адже дотримується всіх санітарно-гігієнічних правил, але розповідає, що багато чого змінилося у повсякденному житті італійців. «На вулицю ніхто не виходить, тільки у магазин чи по нагальних питаннях. Якщо вийшов без потреби – штраф, котрий може сягати до 3000 євро. Ніхто не ігнорує цих заборон», – каже Ірина.

Мене вразила розповідь про те, що на її вулиці живуть один навпроти одного діти і їхні батьки, але в гості ніхто не ходить, хіба що перегукуються через паркан. «Люди надто уважні, але все одно вірус передається. Він розгорається наче вогонь. Навіть у віддаленому від міста селі всі тримаються дистанції»,– розповідає жінка.

Ірина запевняє, те, що в Україні ввели карантин коли була мала кількість хворих – найкраще рішення. «В Італії дуже багато пенсіонерів та густо-заселені регіони, що стало причиною швидкого зараження. Можливо, в українців сильніший імунітет через нестабільний клімат, тому, надіюся, на Батьківщині не буде такої катастрофи, як тут…».

Ліна ВОЙТЮК.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *