Додому > Культура > БібліоУспіх – успіх громади

БібліоУспіх – успіх громади

Читання має стати модною звичкою,
яку прагне підтримувати більшість населення…
Олександр Ткаченко,
Міністр культури та інформаційної політики.

Зізнавайтеся, чекали бібліотечного книгопаду? Нам кортить розповісти, але все по черзі. У 2020 році Бродівська бібліотека для дітей була відібрана до складу 606 кращих бібліотек України для участі у Програмі поповнення бібліотечних фондів, ініційованій Українським інститутом книги і затвердженій Міністерством культури та інформаційної політики України. Лише 23 бібліотеки Львівщини було включено до цієї Програми і ми дуже раді, що були зараховані у цей невеличкий список.

25 січня 2021 року до дитячої книгозбірні прибув приємний подарунок – 510 новеньких книг для дітей різних вікових категорій. Всі вони безкоштовно надійшли від Українського інституту книги. Погортаємо сторінки книг-новинок. У жанрі «Детектив для юних книголюбів» видання серій: «Дитячий детектив», «Знайди злочинця», «Розслідуй злочин. Вивчай Англійську».

Підлітковий вік – найперше треба зрозуміти, чим хочеш займатися: порозумітися з батьками, не втратити друзів, бути активною у соц­мережах, знайти кохання та найголовніше – прийняти себе. Улюбленою тематикою для юних користувачок бібліотеки території читання є пошук особистого комфорту, можливості самореалізації, перші почуття… Нові книги допоможуть дізнатися про цікаве для вашого віку.

Новинки не оминули і наймолодших користувачів бібліотеки. У дитячому світі безліч пригод! Деякі з них веселі, деякі – загадкові, вигадані чи фантастичні. А які з них найкращі – обирати тобі, юний читайлику.

А 20 січня цього року стартувала всеукраїнська акція #Читай_досягай від Українського інституту книги і Міністерства культури та інформаційної політики України. Записуй відео вдома, у бібліотеці, на вулиці та долучайся до Акції. Кожна ваша підтримка – це можливість отримати нові книги для читання. Дитяча бібліотека м. Броди звертається до вас, юні книголюби, а також до ваших батьків, бабусь та дідусів підтримати всеукраїнську акцію #Читай_досягай #читай_досягай_Броди у зручному для вас форматі читання. Долучайтеся – акція набирає обертів.

Л.ШНИТ,
заступник директора по роботі з дітьми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *