Додому > Культура > Бандурист – це стиль життя

Бандурист – це стиль життя

Яскраво, емоційно у Бродівській школі естетичного виховання проходило засідання методичного об’єднання викладачів по класу бандури. До нас тоді завітали фахівці-бандуристи із Золочева, Перемишлян, Глинян, Олеська, Буська, Підкаменя, Лопатина, Радивилова.

Генеалогічне дерево наших українців-бандуристів має давнє коріння. Кобзарі-бандуристи завжди були носіями національної ідеї. Саме про збереження мистецтва кобзарів та традицій кобзарства на нашій бродівській землі у своїй відеолекції «Бандурист – це стиль життя» розповіла викладач І категорії Т.А.Омелюх.

Старший викладач І категорії Л.І.Кокшарова презентувала відкритий урок з ученицею 4 класу Наталією Чех «Роль фразування у формуванні художнього образу в музичному творі. Старший викладач вищої категорії С.В.Герасимчук провела урок з ученицею 4 класу Тетяною Шуневич на тему «Сучасні композиторські техніки» як засіб для розкриття художнього образу у творах для бандур». Учениці продемонстрували своє вміння гри на інструменті.

І на завершення роботи до уваги учасників метод­об’єднання учні-бандуристи викладачів Т.А.Омелюк та С.В.Герасимчук представили концерт «Різдвяна казка», в якому під супровід бандури звучали старовинні та сучасні колядки. Разом з викладачами, затамувавши подих, виступ своїх дітей слухали батьки. Здавалося, навіть серця билися тихіше, щоб не заважати музиці…

Кілька годин роботи методоб’єднання викладачів-бандуристів промайнули як одна мить. Ми віримо, що бандура, як ознака нашої національності, буде жити вічно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *