Додому > Новини > Акція «шкільний портфелик» У «Карітас» – Броди

Акція «шкільний портфелик» У «Карітас» – Броди

Напередодні нового навчального року благодійний фонд «Карітас України» традиційно проводить благодійну акцію «Шкільний портфелик». Ця ініціатива фонду зі збору канцелярського приладдя, шкільних наплічників для дітей з родин, які опинилися у складних життєвих обставин, проводиться з 2000 року. У ній беруть участь 18 регіональних центрів «Карітас» по всій країні, зокрема й благодійний фонд «Карітас» – Броди.

Вже чотири роки поспіль портфелики для українських школярів збирають і фахівці ІТ-компанії ЕРАМ. Цього року до ініціативи Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» приєднався найбільший онлайн-ритейлер «ROZETKA», благодійний фонд «Фудбенк», торговий центр «МЕТРО».

Ініціатор акції «Карітас України» поставив мету – від двох до чотирьох тисяч наборів для школярів по всій Україні. Об’єднання зусиль партнерів та усіх охочих допомогло досягти її. Зокрема, «Карітас» – Броди забезпечив такою допомогою понад 50 дітей з потребуючих родин, серед яких сім’ї, що виховують дітей з інвалідністю, багатодітні, малозабезпечені, родини учасників АТО.

«Ми підтримуємо багато проєктів у сфері освіти. «Шкільний портфелик» – один із проєктів, до якого щороку долучаються наші партнери та волонтери. Пишаємося, що в нашій громаді є небайдужі люди, які готові допомагати, і тим самим робити вагомий внесок у матеріальне забезпечення дітей шкільним приладдям, родини яких опинилися у важких обставинах. Цьогоріч до нашої ініціативи активно долучилися бродівські гімназисти та їх вчителі, студенти з Бродів та Львова, які волонтерили у ТЦ «МЕТРО», залучаючи потенційних благодійників», – коментує отець Ярослав Царик, директор «Карітас» – Броди.

З року в рік акція не втрачає своєї актуальності, адже її головна мета – допомогти хлопцям і дівчатам з сімей, які перебувають у важкій життєвій ситуації та соціально небезпечному положенні, підготуватися до навчального року нарівні з однолітками: одягнутися, взутися і зібрати портфелик з усім необхідним шкільним приладдям.

«Карітас» – Броди цінує багаторічну підтримку з боку наших колег з «Карітас України». Розвиток молодого покоління та безбар’єрне право на отримання освіти – це те, що формує майбутнє нашої країни. Школярі змогли отримати не тільки новенькі шкільні портфелі, наповнені необхідними канцтоварами, а й відчуття підтримки і турботи, тому 1 вересня надовго залишається у їхній пам’яті як справжнє свято», – говорить Любов Сітка, виконавчий директор «Карітас» – Броди, відповідальна за проведення акції.

Наш кор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *