Додому > Новини > 30 цікавих, творчих, сповнених подій років

30 цікавих, творчих, сповнених подій років

У вівторок, 6 жовтня, виповнюється 30 років з часу виходу у світ першого номера нового демократичного видання на Бродівщині – газети «Голос відродження». Саме тоді, у 1990 році, ще за часів здавалося б непохитного СРСР, газета стала одним із символів Бродівського району, адже у кожному номері відображена історія й відродження нашого краю, за кожною сторінкою стоять люди, які боролися і до сьогодні борються за незалежну Україну, а своєю щоденною працею роблять великий внесок у її розбудову і розвиток. Впродовж трьох десятиліть у світ вийшло 2684 номери районного часопису. Упродовж свого існування «Голос відродження» висвітлює усі демократичні процеси у нашому краї і державі, завжди підтримує волю громади.

На фото: у цих 30 підшивках газети «Голос відродження» ніби спресовано 30 непростих років новітньої історії відродженої Бродівщини і людей, які творили це відродження. І кожен матеріал, кожен номер часопису – пройшов крізь серце і розум його керманичів – членів Національної спілки журналістів України Богдана Івановича Зробка, який 25 років підписував «Голос відродження до друку та Надії Василівни Забокрицької, у якої перша ювілейна сходинка – 5-річчя редакторської праці.

30 цікавих, творчих, сповнених пам’ятних подій, років. Кожен день, тиждень, місяць, рік особливий не тільки для невеличкого колективу редакції, а й для всіх читачів. Газетні підшивки минулих десятиліть, які ви бачите на фото, зберігають пам’ять про знаменні дати в історії рідного краю, про яскраві події з життя громади Бродівського району, а також Львівської області. Кожен з нас, гортаючи архівні номери газети, знайде матеріали й фотографії про розвиток і становлення Бродівщини, про себе, своїх вчителів, батьків, дітей, колег та друзів.

За 30 років «Голос відродження» створювали люди різних спеціальностей – редактори, журналісти, коректори, бухгалтери, верстальники, набірники текстів, друкарі, розповсюджувачі тощо. Пам’ятаємо і шануємо кожного, дякуємо усім, хто був і залишається причетним до творення газети. Саме вони змогли наситити «Голос відродження» любов’ю і турботою про наш край і його жителів.

На Бродівщині завжди шанували друковане слово, недарма ж мовиться, що розум без газет та книг – що пісня без крил. А під час великої виставки української преси, що відбулася у Бродах 81 рік тому, у 1939 році, і де була представлена майже вся західно-українська преса, один із закликів звучав так: «Хата без преси – це людина без очей».

Великий шлях пройшла наша районна газета з тих пір, як вперше з’явилася перед читачами. Увесь цей час вона прагнула і прагне бути цікавим співрозмовником і мудрим порадником. Її яскраве публіцистичне слово завжди спонукає до роздумів, формує громадську думку. І сьогодні перед газетою стоять такі ж важливі завдання – оперативно інформувати людей, виховувати нові покоління мешканців нашого краю.

Нинішній редакційний колектив «Голосу відродження» гідно наслідує і збагачує кращі традиції газетярів минулих літ, про що переконливо свідчать неодноразові перемоги і відзнаки газети та журналістів у обласних творчих конкурсах. Кожен номер «Голосу відродження», який виходить сьогодні, цінний не лише оперативністю висвітлення подій, актуальністю тем, а й тим, що викладені факти, події, заходи, здобутки вже завтра стануть частиною історії рідного краю, а люди – її творцями.

Звичайно прикро, що сьогодні друковані засоби масової інформації переживають не найкращі часи. Редакція газети щиро вдячна всім нашим передплатникам, рекламодавцям, читачам, дописувачам і шанувальникам. Сподіваємося, що наша з вами дружба не обірветься, що ви підтримуватимете нас, а ми, в свою чергу, працюватимемо над тим, щоб кожен номер газети був цікавим для вас.

Щиро вітаю усіх творців першого демократичного видання Бродівщини – газети «Голос відродження», а також громаду міста і району з 30-річним ювілеєм газети! Вірю, що редакція спільно з дописувачами, читачами й надалі підтримуватимуть та підноситимуть авторитет і популярність нашої газети.

Н.ЗАБОКРИЦЬКА,
головний редактор районної газети
«Голос відродження».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *