Додому > Спорт > 12 медалей на 4 учасників

12 медалей на 4 учасників

У м. Калуш Івано-Франківської області відбувся ХХVІІ традиційний легкоатлетичний турнір пам’яті майстра спорту, тренера-викладача Калушської ДЮСШ Олексія Кобрина. Наші спортсмени виступали дуже добре – за два дні змагань на чотирьох учасників завоювали 12 медалей. У перший день змагань у спортивній ходьбі на 3 км серед дівчат друге місце зайняла Марта Коваль. Віталій Ледахівський зайняв друге місце в бігу на дистанції 1000 м. Максим Яремчук був третім у бігу на дистанції 300 м. У стрибках у висоту третє місце у нашої Софії Яремовської. У комбінованій естафеті 4х1 колу (2 юн.+ 2 дів.) наша команда у складі Максима Яремчука, Марти Коваль, Віталія Ледахівського та Софії Яремовської зайняла друге місце.

На другий день у скарбничку нашої команди медалі принесли Максим Яремчук – І місце в бігу на дистанції 200 м з високим результатом 25,76 с (а рекорд змагань – 25,5 с) і Віталій Ледахівський, який завоював третє місце на дистанції 600 м.

А у Львові відбулася відкрита першість «Меморіал Ю. Кутенка» КДЮСШ ім. Ю. Кутенка з легкоатлетичних двоборств серед учнів ДЮСШ 2005 р.н. і молодших. У цих змаганнях, крім спортсменів Львівської області, брали участь також спортовці із Закарпатської, Івано-Франківської та Волинської областей – всього 220 учасників.

Спортсмени змагалися у таких видах двоборств: 60+60 м з/б, 60+200 м, 60 м + висота, 60 м + довжина. Наш спортсмен Максим Яремчук, маючи 15 суперників, у такому виді двоборства, як 60 м + довжина, зумів у гострій боротьбі зайняти друге місце. Його результат на 60 м – 7,7 с на довжині – 5 м 43 см.

І хочу скласти велику подяку за підтримку нашої команди спонсору А.А. Волощаку – і від себе, і від наших спортсменів.